1966 - Chevrolet Ca 4DR Вагон Авто Бршлен Злато Јамка Тепих Комплет

1966 - Chevrolet Ca 4DR Вагон Авто Бршлен Злато Јамка Тепих Комплет

DEN 479.84

Достапност

Откако ќе се испрати предметот, ќе се вчита број за следење. Ако некој предмет е вратен и е оштетен од испорака, ние ќе го одбиеме предметот и тој ќе ви биде вратен.NO ВРАТИ ГО БАКАЛАРОТ. Ако вашата адреса за испорака е Поштенска Кутија, вашата исплата ќе биде вратена.По испитувањето на предметот и се открива дека има значителен дефект, ние ќе го замениме предметот без дополнителни трошоци.Не можеме да испраќаме До Поштенска Кутија. За нас е многу важно да обезбедиме одлична услуга за клиентите. Опрема за возила : Врати : 4 DR. Ние ќе го овластиме бројот за враќање и ќе обезбедиме испорака instructions.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување. Ако претпочитате наплата наместо ставка за замена, ние ќе издадеме поврат откако вратената ставка ќе биде примена и прегледана.Ако имате какви било прашања во врска со нашата политика за враќање, ве молиме испратете ни порака.Ако сакате да вратите нешто, ве молиме контактирајте не преку .Кутија# : 8003003 Белешки : Позиција : Заврши.Сите вратени предмети со непостоечки или незначителни дефекти подлежат на полнење од 20%. Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компанија.Испорака : СИТЕ КОМПЛЕТИ се НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА, ТИЕ ИСПРАЌААТ 2/4 РАБОТНИ ДЕНА од ВРЕМЕТО на НАРАЧКАТА. Комплетите за теписи се направени специјално за вашата апликација.Ние испраќаме само на адресата наведена на вашата конечна исплата. Парчиња : 2.Ние се стремиме да го направиме вашето шопинг искуство позитивно.Секоја промена или доказ за инсталација ќе го направи предметот неповратен. Материјал : Јамка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката