Високо пладне водка тврд селцер, пакет сорта, пакет, единечни лименки на Оз, 355 мл големина на сервирање

Високо пладне водка тврд селцер, пакет сорта, пакет, единечни лименки на Оз, 355 мл големина на сервирање

DEN 239.84

Достапност

Liveивејте како сонцето надвор со високи пладне водка тврд селцер. Направено со вистинска вотка, пенлива вода, вистински овошен сок и природни вкусови, овој тврд селцер без глутен има 100 калории и нема додаден шеќер. Секоја пакет сорта содржи три лименки секоја од лубеница, црна цреша, грејпфрут и ананас тврд селцер. Само фрлете ги овие лименки во ладилникот или фрижидерот за удобни пијалоци за време на следната сончева авантура. Високиот пладне тврд селцер е совршен додаток на импровизирана забава во базен или скара во задниот двор. Секоја конзерва има 4,5% алкохол по волумен. Покрај мешаниот пакет со 12 точки, високите пладневни тврди селцери се исто така достапни во пакет сорта со 8 точки. Разновидна пакет од дванаесет (12) 355 ml лименки со високи пладне вотка тврда селцер. Направено со вистинска вотка, пенлива вода, вистински овошен сок и природни вкусови. Мешаниот пакет вклучува 3 лименки секоја од лубеница, црна цреша, грејпфрут и ананас. Без глутен пијалоци со 100 калории и без додаден шеќер. Уживајте во импровизирана забава во базен, попладне на плажа или скара во задниот двор. Конзерви со една услуга се лесни за фрлање во фрижидер или поладен за да се земе насекаде. 4,5% алкохол по волумен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката