Wallидна конзола конзола од дрво жито ТВ штанд

Wallидна конзола конзола од дрво жито ТВ штанд

DEN 0.33

Достапност

Дајте на секоја просторија цртичка со модерен стил со нашата Audio/видео конзола поставена на wallидот Fitueyes. Завршено во орев од орев, оваа елегантна, но функционална конзола нуди две дарежливи прегради за складирање. Големина на производот : 48 x 15,7 x 15,7 инчи. Може да одговара на повеќето ТВ 37-60 инчи. Капацитетот на полицата е 55/33/33 фунти . Долната полица може да постави табла за жици за да го скрие неуредниот кабел . полицата подолу може да постави звучна лента, Xbox One, PS4 DVD, VCD, 118 Blu-ray дискови/ ЦД -а или 80 ДВД -а.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката