Јужна Брегот Агора во. Медиумска Конзола Монтирана На Ѕид

Јужна Брегот Агора во. Медиумска Конзола Монтирана На Ѕид

DEN 3.00

Достапност

Лесниот, воздушен стил ја прави оваа компактна медиумска конзола со максимален простор за складирање. Ова современо ѕидно парче ви помага да ослободите простор за да можете да се збогувате со нередот што често се случува во тв-областа. За ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ и ПОМОШ ЗА ВРЕМЕ НА СКЛОПУВАЊЕТО, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање дел на https : // / страници/контакт-us-en. Јужен Брег Агора, Современа Медиумска Конзола Монтирана На Ѕид, Црн Даб кој не е дизајниран да држи ТЕЛЕВИЗОР (горниот дел може да издржи до 25 килограми). 6 простори за складирање одделени со 2 прилагодливи полици кои можат да издржат до 15 килограми. Лизгачката врата значи дека можете да ја изберете конфигурацијата на вашите отворени и скриени простори за складирање. Заоблени агли за поголема безбедност. Конзолата виси на ѕид, така што подот е помалку преполни. Карактеристики дупка за практично управување со жица. Направено Во Северна Америка со нетоксични, ламинирани честички. Додатоци не се вклучени. 5-годишна ограничена гаранција. Било какви прашања? Контактирајте Го Јужниот Брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или . Потребно е склопување и алатките не се вклучени. Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Ако имате какви било прашања за време на собранието, не двоумете се да контактирате Со Мебел Од Јужниот Брег за итна поддршка. Оваа ставка се испраќа во 1 кутија. Димензии на кутијата : 64,75" (Л) х 18,5" (В) х 4,5" (Ч) 72 фунти. Сите наши производи ги исполнуваат Или надминуваат северноамериканските безбедносни стандарди и нашето пакување е тестирано и сертифицирано за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката. Исчистете со сува крпа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката