Ганма Шеврон Туш Завеса Полиестер Ткаенина Бања Туш Завеса

Ганма Шеврон Туш Завеса Полиестер Ткаенина Бања Туш Завеса

DEN 0.67

Достапност

Материјал : Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина.Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти.  Материјал : Полиестерска Ткаенина. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина. Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката