0ЕТ 83.82 ЦБ ХРОМ

0ЕТ 83.82 ЦБ ХРОМ

DEN 1216.00

Достапност

RIDLER 645 18 X8 5 X127 0 ET 83.82 CB CHROME Дизајниран имајќи ги предвид мускулните автомобили во стилот на 60, Ridler Прилагодените Тркала се едноделно тркало од леано-алуминиумска легура инспирирано од ретро. Во големини од 17"х4"до 20" х10", овие неверојатни тркала се достапни во полирани или хромирани завршетоци, со некои во ултра-ретро сиви или рамни црни центри и обработени усни. Дури и ако не се тркате, сигурно можете да ја цените малата тежина и сила што ги обезбедуваат овие тркала, што може само да го подобри управувањето и перформансите на вашиот автомобил. Основана во 1968 Година, Групата Тркала е производител и дистрибутер со повеќе од 40 години искуство специјализирано за резервни автомобилски тркала и додатоци. Сите Производи Од Групата Тркала, вклучувајќи ги и карактеристичните тркала од серијата Ридлер 645, се направени со најсовремена опрема и највисока технологија за производство и на фрлени и на фалсификувани Бандажи На Ридлер со највисок квалитет. Сите Тркала На Ridler СЕ одобрени ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И tuv. Сите Сопствени тркала На Ридлер се дизајнирани со максимална способност за повеќекратно вклопување [двојна вежба] за да обезбедат клиренс на дебеломер за широк спектар на возила.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката