Хипокампус Морски Живот Шарени Шема Изразување Вреќа Платно Торба Рамо Торба

Хипокампус Морски Живот Шарени Шема Изразување Вреќа Платно Торба Рамо Торба

DEN 383.84

Достапност

Големина : 33см х 40 см ( )Класификација : торбичка : - квалитетен полиестер-Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за облека во различен стил-флексибилни и меки ремени за рамо : удобни за употреба и издржливи за повторна употреба. - Мал џеб во торбата за држење на телефонот, марамчиња, клучеви, кармини, слушалки итн.- Одличен подарок и за момчињата и за девојчињата во сите возрасти да имаат активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно пешачење, јога, патување и сл.Материјал : Квантитет На Платно : 1 x торбаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Хипокампус Морски Живот Шарени Шема Изразување Вреќа Платно Торба Рамо Торба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката