Бадиминцл Шише Со Вода Силика Гел Лосион За Флаширање Козметика Флаширање Пренослив Костум За Флаширање За Патување

Бадиминцл Шише Со Вода Силика Гел Лосион За Флаширање Козметика Флаширање Пренослив Костум За Флаширање За Патување

DEN 0.33

Достапност

Лосион за флаширање со силика гел козметика флаширање пренослив костум за шишиња За шишиња За патувања Опис : ● силиконски материјал● : изработен од силика гел, тој е поотпорен на висока температура и ниска температура од пластиката и не е лесно да се оштети. ●Лесен за носење€ : Овие шишиња за патување се меки шишиња за цедење, солидни силиконски шишиња за транспорт на течност совршени за деловно или лично патување, на отворено и многу повеќе. ●Лесен за употреба● : големиот отвор ви овозможува лесно да го наполните шишето, а сигурниот дизајн на запечатување спречува разредување на течности како што е миење на устата. €Лесно за чистење q : голем отвор за лесно чистење € Зачувај без отпад : мекото силиконско тело ви овозможува лесно да ја измиете последната капка шампон. ®Употреба : се користи во шампон, лосион, регенератор за коса, крема за сончање, гел за туширање или други тоалети. Големина : 7.5 * 4.5 * 3.5 См Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Преносни Меки Силиконски Шишиња ЗА Патување ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од висококвалитетен и издржлив материјал. ПОВЕЌЕ ЦЕЛИ : дизајн На Шишиња за топли и ладни пијалоци.Совршен за кафе, супа, чај, млеко, топло какао итн. ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : одличен подарок за роденден, празник, Божиќ, денот на Благодарноста и така натаму.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката