Генерал Америтрак ТР 235 80Р Р Гума

Генерал Америтрак ТР 235 80Р Р Гума

DEN 2.00

Достапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Општи КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки на Ameritrac на ameritracsall tractionall terractionall tractional-влечење за чистење намалено ниво на бучава во патиштата подобрена способност За свиоци Преглед генералниот Ameritrac TR Е гума за сите терени за сите сезони произведена за спортско комунално и лесно камионско возило(повеќе..) Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2015-22 Гмц Сиера 3500 ХД Денали 2019 Шевролет Силверадо 3500 ХД Висока Земја 2020-23 Шевролет Силверадо 3500 ХД ЛТЗ 2006 Доџ Рам 3500 УЛ 2008-10 Доџ Рам 3500 Ларами 2003-05 Доџ Рам 3500 Ларами 2007 доџ рам 3500 Trx4 2014-20 Ram Меморија 3500 Laramie Ограничен 2021-23 ram МЕМОРИЈА 3500 Ограничен Longhorn 2008 Шевролет Силверадо 3500 HD wt 2023 Gmc сиера 3500 hd pro 2011-13 Gmc Сиера 3500 Hd Денали 2010 Шевролет силверадо 3500 hd LT И Повеќе - додадете го вашето возило ВО Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката