казка женски шорцеви модни тениски панталони свиткајте спортски трчање голф плус големина скрит греј хххл

казка женски шорцеви модни тениски панталони свиткајте спортски трчање голф плус големина скрит греј хххл

DEN 1.33

Достапност

Женски Шорцеви Модни Тениски Панталони Преклопете Спортски Трчање Голф Плус Големина Скрит Карактеристики : 95% полиестер, 5% спандекс. Оваа спортска облека со висок струк со наборен раб одзади ви дава елегантен изглед додека вежбате. Навивајте Мини Здолниште ви помага да уживате во убавината додека вежбате. Ова кратко здолниште за голф има 3 џебови кои можат да се користат за различни намени. Џебовите за нозе се погодни за тениски топчиња и исто така можат да складираат потреби како што се мобилни телефони и картички... Друг заден појас џеб со патент за складирање клучеви, монети и други потреби. Нашето Женско Спортско Тениско Здолниште доаѓа во два слоја, надворешното здолниште и внатрешните шорцеви. Внатрешните шорцеви ви овозможуваат дополнителна покриеност и го подобруваат вашиот опсег на движења без да мора да гледате кога постојано се потите на теренот. Спортското плисирано здолниште е растегливо со шорцеви и удобно за носење. Нежно го крие стомакот, останува на место и не се витка за време на вежбањето. Обезбедува удобно природно вклопување кое целосно го покрива телото при свиткување и истегнување. Производинформации : Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Женски Материјал : Полиестерски Влакна (Полиестер) Стил : Спорт,млада Пригода : Тенис,голф,Должина на трчање : Краток Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Здолниште Големина На Половината Колкови Висина Здолништа Должина 3 XL 84cm/33.07" 106cm/41.73" 39cm/15.35" 47cm/18.5" Големина : 3xl Половината : 84см/33.07" Колкови : 106см/41.73" Висина : 39см/15.35" Здолништа Должина : 47см/18.5" здолништа. Костум за Танцување,Забава и така натаму. Убава.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката