Едноставно Дејзи 5 'круг Ескулела Наутички кинил кинил, правлив чад

Едноставно Дејзи 5 'круг Ескулела Наутички кинил кинил, правлив чад

DEN 2084.96

Достапност

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате едноставното Daisy 5 'Round Dusty Smoke Escuela килим од нашата колекција за одмор на плажа. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката