Училишен Дух Бургундски Покани, 25пк

Училишен Дух Бургундски Покани, 25пк

DEN 1.67

Достапност

Хофмастер произведува најкомплетна линија на специјализирани производи од хартија за индустријата за услуги за храна. Со иновациите како камен-темелник на нашиот успех, Хофмастер отсекогаш бил тренд сетер за боја, мода и дизајн. Карактеристики Училишен Дух Бургундска Покана Живописни дизајни и атрактивен додаток на вашата забава издржлив и удобен, изработен од висококвалитетни материјали одлични за секој настан или пакет од 325 По Пакет Спецификации Тежина : 1.408 фунти - SKU : HFMT9596 Покани За Училишен Дух Бургундија, 25pk : 25 Покани За Училишен Дух. Училишната духовна партија поканува мерка 5 "х 4". Поканите за хартија обезбедуваат доволно простор за персонализирани пораки. Карактеристики малтер и решетка шема.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката