Тејлор Свифт - Секогаш Лесна Песна За Пијано Со Текстови

Тејлор Свифт - Секогаш Лесна Песна За Пијано Со Текстови

DEN 317.60

Достапност

(Лесно Пијано Личност). Оваа песна вклучува лесни аранжмани за пијано со стихови од сите 17 песни од 9-тиот студиски албум На Тејлор Свифт и концептуалното продолжение на нејзиниот фолклорен албум. Песните вклучуваат : Проблеми Со Шампањ * Затворање * Кони Ајленд * Каубој како Мене * Доротеа * Повеќе * Златна Треска * Среќа * Време Е Да Одиме * Бршлен * Кратка Приказна * Марџори * Нема Тело, Нема Злосторство * Токму Таму Каде Што Ме Остави * ' Ова Е Проклета Сезона * Толерирајте Ја * Врба. Тејлор Свифт - Секогаш Лесна Песна За Пијано Со Текстови (Мек).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката