Премиум ламба за билијард од 3 сенка, зелена и сребро

Премиум ламба за билијард од 3 сенка, зелена и сребро

DEN 2.33

Достапност

Осветлете ја вашата соба за игри, гаража или колекција со 60-инчен, три сенарски билијард ламба. Оваа врвна теата за осветлување изгледа одлично или исклучено со целосна уметност во боја од двете страни на сите три нијанси на полирезин. Нијансите се нагласени со полиран метален хардвер и два висечки ланци. Над четири и пол метри кабел обезбедуваат многу опции за виси. Осветлете ја омилената област со оваа едно-на-еден вид, официјално лиценцирана 60-инчна, три-сенарија за билијард. Премиум ламба за билијард од 3 сенка, зелена и сребрена : метален хардвер и ланец. Вклучен/исклучен прекинувач за вклучување на кабелот. 110 V места за домаќинства. Препорачана сијалица за сијалица : 60 W (бара 3 светилки, не вклучени). Мерки со кабел со 3 догни 58 "долги. 2 висини ланци со висечки хардвер мерка 53,5" Долги секоја од нив. Димензии на ламбата : 14 "x 14" x 9,5 ". Севкупни димензии : 14" x 60 "x 9,5".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката