Свифер Прашина Стартер Комплет, Прашина Заклучување Влакна, 6 Рачка, Сина Жолта, 6 Картон

Свифер Прашина Стартер Комплет, Прашина Заклучување Влакна, 6 Рачка, Сина Жолта, 6 Картон

DEN 399.84

Достапност

Специјалните влакна ја заробуваат и заклучуваат прашината и алергените. Главите за еднократна употреба ви овозможуваат да чистите и да одите без грижа за ширење загадувачи. Една рачка и пет прашина по стартер комплет. Влакна за стапици и Заклучување. Глави за еднократна употреба. Удобна рачка. Една рачка и пет прашина за еднократна употреба по стартер комплет. Пополнете прашина продадени одделно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката