Примарен челик не'рѓосувачки челик четкан со врежана лента за симбол на Троица

Примарен челик не'рѓосувачки челик четкан со врежана лента за симбол на Троица

DEN 207.84

Достапност

Направете моќна изјава за вера и посветеност со овој келтски бенд од не'рѓосувачки челик. Оваа лента со широк 6мм се одликува со дизајн на Тринити јазол, заедно со луксузна четкана завршница за треперлив сјај. Овој рамен опсег е достапен во големина на прстот 10. Метална тежина : 5,07 грама. Тип на накит : Мода. Стил на прстен : Троица симбол свадба бенд. Заврши за накит : Четкан. Пол : Унисекс. Метал : Не'рѓосувачки челик. Метална боја : Бела.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката