Снегулка Виси Светлина Убава Божиќ Фестивал Стринг Светилка За Партија Дома Убава Божиќ Фестивал Стринг Светилка Снегулка Виси Светлина Убава За Партија Дома При?

Снегулка Виси Светлина Убава Божиќ Фестивал Стринг Светилка За Партија Дома Убава Божиќ Фестивал Стринг Светилка Снегулка Виси

DEN 264.16

Достапност

Карактеристики : 1. Овие украси светла со жици, кои можат да се нанижат заедно со банисти и дрвја, во затворени простории и на отворено, совршени за украсување На Внатрешните Божиќни украси на отворено и создавање топли атмосфери.2. Најдобар Подарок за Божиќни Украси На Отворено/Затворено. Како што се забава, дом, фестивали, празници, емисии, хотели итн.3. Декорациите стринг светла се направени од одличен материјал и високо . квалитетно предводено светло, кое е издржливо, затоа не грижете се за кршење . нив.4. Одличен подарок за зимата и тоа е широко украсени во различни фестивалски прилики, тематските партии и внатрешна и надворешна декорација. 5. Супер шармантните божиќни жичени светла, во форма на дизајн на снегулки, прекрасно ќе го облечат вашето дрво, ограда или трем, создавајќи среќа и слатка атмосфера За Божиќ.Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерењеопис : Батерија : 3 х Batt Батерија (не е вклучена)големина на Пакување : 17*9,5*3см Овие украси ги осветлуваат жиците, кои можат да се нанижат заедно со огради и дрвја, во затворени простории и на отворено, совршени за украсување На Внатрешните Божиќни украси на отворено и создавање топли атмосфери. Најдобар Подарок за Божиќни Украси На Отворено/Затворено. Како што се забава, дом, фестивали, празници, емисии, хотели итн. Украсите на жичаните светла се изработени од одличен материјал и ВИСОКОКВАЛИТЕТНО LED светло, што е издржливо, затоа не грижете се дали ќе ги скршите. Одличен подарок за зимата и тоа е широко украсени во различни фестивалски прилики, тематските партии и внатрешна и надворешна декорација. Супер шармантните божиќни жичени светла, во форма на дизајн на снегулки, прекрасно ќе го облечат вашето дрво, ограда или трем, создавајќи среќа и слатка атмосфера За Божиќ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката