Класици Лазања Италијано, замрзнат оброк

Класици Лазања Италијано, замрзнат оброк

DEN 1.67

Достапност

Класиците на Stouffer Lasagna Italiano е пријатно вкусен фаворит на семејството. Направено е со квалитетни состојки како зачинет сос од месо, сос од домати и вистинско сирење со рикота со малку маснотии. Тоа е ароматично јадење што е сигурно дека сакате повеќе. Стуфер им служи одлични оброци на пријателите и семејството од 1924 година, а ние продолжуваме да ја придвижуваме модерната храна напред. ["Нуркајте во вкусно со нашите без конзерванси на Stouffer Classics Lasagna Italiano"]. ["en"]. [„Направено со состојки може да се чувствувате добро за домашен вкус што ќе го сакате“]. ["en"]. ["Лазања Италијано со зачинет сос од месо, сос од домати и вистинско сирење со рикота со малку маснотии"]. ["en"]. ["Користете микробранова печка за да копате во фаворит на семејство што може да се подготви"]. ["en"]. [„Стуфер им служи на одлични оброци на пријателите и семејството од 1924 година и ние продолжуваме да ја придвижуваме модерната храна напред“]. ["en"]. ["en"]. ["en"].


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката