Декор За Соба Во Корашан, Декоративен Стол За Празнична Забава Покритие Лак Назад Цвет Еластичен Завој Од Светки, Домашен Декор

Декор За Соба Во Корашан, Декоративен Стол За Празнична Забава Покритие Лак Назад Цвет Еластичен Завој Од Светки, Домашен Декор

DEN 2.00

Достапност

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со мене. Патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи.Празнична Забава Декоративен Стол Покритие Лак Назад Цвет Еластичен Завој Со Светказа овој предмет декоративен шаблон за декоративен стол еластичен завој за Школки е погоден за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банкети и прослави.Големина сите броеви со големина се однесуваат на големината на завојот со светки, а не на големината на масата. Ве молиме внимателно проверете пред да нарачате. Ве молиме проверете ја нашата големина сликаубави ЗЛАТНИ ЗАВОИ со СВЕТКИ направете ги вашите активности и осигурајте се дека вашата забава е поелегантна и блескава.Завои со Светки со еднобојна шема се погодни за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банкети и прослави содржат 1 x завој Со Светки Користете Висококвалитетни Материјали. Најдобар Подарок За Вас или Вашите Пријатели. Погоден За Домашна Употреба. Направете Вашето Семејство Да Изгледа Подобро. Кажи Ми Ако Ти Треба Нешто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката