Brinley Co. Womens D'Orsay Flat

Brinley Co. Womens D'Orsay Flat

DEN 335.84

Достапност

Овие станови на Дорсај од Бринли Ко. Се карактеризираат со меки велур на велур со суптилни врвни врски и истакнуваат стилски стил на Дорсај, кој е пресечен близу до стапалата за да открие ласкава силуета на глуждовите. Подложните табани создаваат удобно целодневно носење и класичните зашилени прсти го завршуваат изгледот. Спарете ги овие модерни рамни чевли со слаби панталони и појас палто за да создадете класичен стил во текот на целата година. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката