Ресетирање на градниот градник на Reebok Women Reset со отстранливи чаши

Ресетирање на градниот градник на Reebok Women Reset со отстранливи чаши

DEN 256.00

Достапност

Резервоарот за ресетирање на Braенскиот ресетирање на жените со Reebok со отстранливи чаши од градник е совршено за преземање на следниот тренинг! Направено од основен материјал за изведба, овој резервоар со вграден градник е сигурен дека ќе ве одржи безбеден. Одликувајќи се со отстранливи чаши, можете да го прилагодите овој резервоар во вашата удобност, без разлика дали сакате да се упатите кон салата или да извршите неколку работи. Симпатичната графичка графичка ви овозможува да го поминете денот во стил. Спарете го овој резервоар со појавување на врзани нозе на Рибок за крајниот сет! Направено од 83% полиестер, 17% спандекс. Резервоар за градник. Отстранливи чаши. Пефола/Ли>. Машина за перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката