Примарна Сребрена Сребрена Родиумска Виолетова Слатководна Култивирана Бисерна Обетка Со Копчиња

Примарна Сребрена Сребрена Родиумска Виолетова Слатководна Култивирана Бисерна Обетка Со Копчиња

DEN 207.84

Достапност

Дајте гламурозен шмек на вашиот изглед со овој пар прекрасни сребрени обетки од обетка. Овие прекрасни обетки имаат прекрасни пурпурни слатководни бисери со копчиња од 11-12 мм за шармантен изглед. Обезбедени со пост и притисни назад затворачи за безгрижно движење.Метална Тежина : 0,28 Грама Накит Тип : Фино Обликување Тип : Студгендер : женско затворање : Триење Пост И Туркање Назад Метал : Стерлинг Сребрена Боја : Белдимензии : 11мм до 12мм (опсег)Детали За Цврст Бисер : Тип : Слатководна Култивирана Бисерна Боја : Виолетова Форма : Копче : 11мм до 12ммквантитет : 2 вашата ставка пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Канада Стерлинг Сребро, Родиум, Цврст, Пост И Притисни Назад, FWC.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката