Примарно Сребро Стерлинг Сребро Срце Аквамарин Пост Обетки

Примарно Сребро Стерлинг Сребро Срце Аквамарин Пост Обетки

DEN 399.20

Достапност

Совршен подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои го слават својот роденден во Март, овие обетки со обетки имаат вистински сини аквамарински скапоцени камења во форма на срце 0,40 cttw. Овие обетки од 4,5 мм се прицврстени со затворачи за столб и туркање назад за да се обезбеди сигурно поставување во текот на целиот ден. Истакнете го вашиот стил со овие едноставни, но елегантни обетки.Метална Тежина : 0,68 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Обетки Со Скапоцени Камења Пол : женско затворање : Пост И Туркање Назад Метал : Стерлинг Силверметална Боја : Белдимензии : 4,5 Ммсолидгемстоун Детали : Тип : Аквамарин Месец На Раѓање : Март Боја : Сина Форма : Срцева Големина : 4ммвежина : 0,4 cttwquanty : 2 поставување накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Стерлинг сребро, Полиран, Пост, Аквамарин, Цврст.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката