Пол Мичел Дополнителен Лак За Завршување На Телото, Оз

Пол Мичел Дополнителен Лак За Завршување На Телото, Оз

DEN 552.00

Достапност

Дајте ја косата потребниот поттик со Спреј За Завршна Обработка На Пол Мичел. Дизајниран да обезбеди екстремна контрола, но сепак да ја одржува косата мека и сјајна, овој спреј за завршна обработка е совршен производ за што било, од лабави кадрици до елаборирани дос. Претворете ја рамната коса во прекрасна со овој флексибилен, обработлив лак за коса Од експерт за индустрија, Пол мичел. Овој спреј за завршна обработка со екстра тело е погодно брзо сушење и и дава максимален волумен на косата, додека и овозможува да остане проточна и флексибилна. Згора на тоа, тој е отпорен на влажност, затоа збогувајте се со залутаните нишки и изгаснете. Оваа професионална формула е безбојна и не остава остатоци за најдобар поттик на косата - и самодоверба. Од права до кадрава коса, природна боја до бојадисана, сите типови коса можат да имаат корист од употребата На Спреј За Завршна Обработка На Пол Мичел. За употреба, едноставно испрскајте на готови стилови на коса и оставете ја формулата да работи со својата магија. Пол мичел производите се направени со масла без суровост и не подлежат на никакво тестирање на животни. Тие се одобрени безбедни за употреба со сите типови коса Пол Мичел Екстра Тело Завршувањето Спреј 12 мл.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката