Минесота Тимбервулфс-Капе Кошарка 14.72 22.37 Постер

Минесота Тимбервулфс-Капе Кошарка 14.72 22.37 Постер

DEN 1.00

Достапност

Трендови Меѓународниот ѕид постери се омилена соба декор на сите! Ова Нба Минесота Тимбервулфс-Капка По Капка Кошарка 21 Ѕиден Постер е создаден со уметнички дела со висока резолуција и е отпечатен на сјајна хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи смела изјава за декор на ѕидот во секоја просторија. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите уметнички отпечатоци се лесни и лесни за закачување со помош на вклучените држачи за лепило за постери што нема да остават дупки во вашиот постер или да го оштетат ѕидот како клинци, држачи за палецот или иглички за туркање. Секој од нашите премиум постери е гордо. Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за забави исто така! Трендови меѓународниот ѕид постери се совршен начин да се облекуваат вашите партии. Постер снопови направи големи подароци, како и! Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ, затоплување на куќата или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добиваат постер и пакет за монтирање за да го покажат својот стил. ОВОЈ Тренд Меѓународен НБА МИНЕСОТА ТИМБЕРВУЛФС-КАПЕ КОШАРКА 21 ЅИДНИОТ ПОСТЕР користи уметнички дела со висока резолуција и е отпечатен На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт што ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство. ВИСОКОКВАЛИТЕТНОТО УМЕТНИЧКО ПЕЧАТЕЊЕ е подготвено за рамка или може да се закачи на ѕидот со помош на држачи за постери, клипови, иглички за ТУРКАЊЕ или држачи за палецот. И ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за секоја соба; постер е 14.725 "х 22.375".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката