Вилсон НФЛ носат торба за голф, Оукленд Индијана онс:

Вилсон НФЛ носат торба за голф, Оукленд Индијана онс:

DEN 1.67

Достапност

Покажете ја гордоста на вашиот тим цела сезона со Wilson NFL Carry Golf Tag. Со лесен дизајн и брз штанд за активирање, оваа торба го прави одење на курсот како лесно како да се искорени за вашиот омилен тим за НФЛ. 2 Поделби со целосна должина / 4- Пат. Лесен штанд. 9,5 'x 8,5 "горе. Голем џеб за облека од секоја страна. Вреден џеб од велур од секоја страна. 3 точки постепено двојно лента. Голем основен ладилник џеб. Држач за ракавици и чадор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката