Боја Кабел Крај Затворачи Конектори Јастог Затворач Прилагодливи Накит Затворач

Боја Кабел Крај Затворачи Конектори Јастог Затворач Прилагодливи Накит Затворач

DEN 79.68

Достапност

Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. Различни Бои : Сребро/ Злато/ Бронза/ Родиум/ Црна/ Кц Злато во 2 големини, ви даваат поголем избор за изработка на накит. Висок Квалитет : Изработено од Висококвалитетно Железо, издржливо и со мазна површина, нема лесно да избледи, Хипоалергично, безбедно за употреба. Лесен за употреба : обезбедува пригоден начин за прицврстување на спојките на каблите за накит од кожа или ткаенина со фаќање на кабелот за да не се лизне,многу е лесно да се комбинирате со краеви на кабелот и затворачи за канџи од јастог, едноставно затворач ланец за продолжување на ѓердан на вашиот омилен накит, лесен и удобен за ставање и соблекување. Употреба : овие продолжувачи на синџири се погодни за проширување,за кожа, велур, реследник, чипка, коноп или нараквица од сатенска врвка одailаил, изработка на ѓердан или чокер, совршени за правење Сам нараквица,ѓердан,чокер и така натаму. Апликација : тоа е многу корисен додаток ЗА изработка на накит САМ и можете да го користите за вашите ѓердани ,нараквици, Правење алки и така натаму ова е најдобриот подарок за вашите пријатели, љубовници или за себе. Спецификации : . Материјал : Железо. Големина : 3мм/4мм. Боја : Сребрена/ Златна/ Бронзена/ Родиум/ Црна/ Кц Злато. Забелешка : . Ве молиме, дозволете грешки од 0-1 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакетот вклучува : . 10 Парчиња Кабел Клипови Различни Бои : Сребро/ Злато/ Бронза/ Родиум/ Црна/ Кц Злато во 2 големини, ви даваат поголем избор за изработка на накит. Висок Квалитет : Изработено од Висококвалитетно Железо, издржливо и со мазна површина, нема лесно да избледи, Хипоалергично, безбедно за употреба. Лесен за употреба : обезбедува пригоден начин за прицврстување на спојките на каблите за накит од кожа или ткаенина со фаќање на кабелот за да не се лизне,многу е лесно да се комбинирате со краеви на кабелот и затворачи за канџи од јастог, едноставно затворач ланец за продолжување на ѓердан на вашиот омилен накит, лесен и удобен за ставање и соблекување. Употреба : овие продолжувачи на синџири се погодни за проширување,за кожа, велур, реследник, чипка, коноп или нараквица од сатенска врвка одailаил, изработка на ѓердан или чокер, совршени за правење Сам нараквица,ѓердан,чокер и така натаму. Апликација : тоа е многу корисен додаток ЗА изработка на накит САМ и можете да го користите за вашите ѓердани ,нараквици, Правење алки и така натаму ова е најдобриот подарок за вашите пријатели, љубовници или за себе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката