Самуел Преодна Црвена Троседот Каучот

Самуел Преодна Црвена Троседот Каучот

DEN 3.00

Достапност

Уживајте во оваа разноврсна и стилска колекција, обложена со смела црвена врвна вештачка кожа што дише. Со завршени нозе во надополнувачко капучино, овој тросед е одлична опција за вашиот простор. Со кадифеното седење, рацете и елегантната тафтувана подлога, овој тросед сигурно ќе биде удобно место за вас и вашите гости. Самуел Преодна Црвена Троседот/Каучот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката