Howdy yall vic Сликарство печатење на завиткано платно

Howdy yall vic Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 242.72

Достапност

Печатење на ликовни уметности од платното од Мармонт Хил Колекционерско работење од Рик Мартин Професионално рачно испружено Мармонт Хил „Хауди Јал Вик“ од Рик Мартин Сликарство на печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Рик Мартин. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката