Апстрактна апстрактна розова вознемирена лаличка колаж Ботаничко и цветно сликарство Греј Флотер врамен уметнички печатен wallид уметност

Апстрактна апстрактна розова вознемирена лаличка колаж Ботаничко и цветно сликарство Греј Флотер врамен уметнички печатен wallид

DEN 671.84

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : цвет, растение, цветно, цвеќе, аранжман, ливче, ботанички, модерен, апстрактен. Дизајн од Мишел Опенхајмер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката