Skechers Women Gowalk Classic Talia Slip-on Sneaker

Skechers Women Gowalk Classic Talia Slip-on Sneaker

DEN 383.84

Достапност

Стигнете во иновативна удобност со Skechers Go Walk Classic ™ - Талија. Оваа лесна лизгање се одликува со инженерска мрежа горниот дел со воздушно ладење на Skechers Goga Mat ™ ™ insole и лесен ултра Go® Cushioning Midsole. Skechers Air ладен Goga Mat ™ Dishable Insole со амортизирање со голема работа. Инженерски мрежен горниот со стил на лизгање. Лесен, одговорен ултра Go® амортизирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката