Туреклос Вилушки За Скара Од Нерѓосувачки Челик Ражничи За Скара Од Зеленчук Во Форма На Буквата У Преносни Стапчиња За Скара На Отворено Туристички Кампување

Туреклос Вилушки За Скара Од Нерѓосувачки Челик Ражничи За Скара Од Зеленчук Во Форма На Буквата У Преносни Стапчиња За Скара

DEN 191.84

Достапност

Опис : Апликација : оваа вилушка за скара може лесно да се користи за ражен месо, зеленчук, виршли и друга храна, погодна за скара и скара.Сигурен : раженот е изработен од нерѓосувачки челик, а рачката е изработена од дрвен материјал, издржлив и долготраен, може да се користи долго време.Пренослив : во пакетот е опремен со торба за складирање, така што лесно можете да ги носите вилушките без да заземате толку многу простор.Еднократно : по употреба, вилушката може директно да се измие со вода, одржувајќи ја чиста за да ја осигурате безбедноста на храната.У-форма : овој стап за печење може стабилно да ја држи храната, не е лесно да падне кога ќе ја превртите.Спецификација : Материјал : нерѓосувачки челик, дрвен.Боја : прикажи како слики.Големина : прибл. 470*105мм/18, 5х4, 13инч.Вилушка со рачка : прибл. 420мм/16,54 инчи.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 5 Парчиња Вилушки за Скара (со 1 Парче Торба за Складирање). Сигурен : раженот е изработен од нерѓосувачки челик, а рачката е изработена од дрвен материјал, издржлив и долготраен, може да се користи долго време. Апликација : оваа вилушка за скара може лесно да се користи за ражен месо, зеленчук, виршли и друга храна, погодна за скара и скара. Пренослив : во пакетот е опремен со торба за складирање, така што лесно можете да ги носите вилушките без да заземате толку многу простор. Еднократно : по употреба, вилушката може директно да се измие со вода, одржувајќи ја чиста за да ја осигурате безбедноста на храната. У-форма : овој стап за печење може стабилно да ја држи храната, не е лесно да падне кога ќе ја превртите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката