Орален Наводнувач За Полнење

Орален Наводнувач За Полнење

DEN 1.00

Достапност

Орален Наводнувач За Полнење Со Четири Бонус Млазници. Овој наводнувач има 3 режими на работа (нормален, мек И пулс), ЛЕД Индикатор и обезбедува притисок на водата на 40-80 PSI со 1700 импулси во минута. Функцијата за автоматско исклучување се исклучува по завршувањето на циклусот од 2 минути, а 4 заменливи млазници може да се користат за повеќе корисници. Ги отстранува бактериите длабоко помеѓу забите и под непцата каде што четкањето и конецот не можат да стигнат, идеални за чистење околу забните мостови, протезите и круните. Handономски дизајнирана рачка и 360 ротирана млазница, ви овозможува лесно да го контролирате протокот на вода за да стигнете до сите области на устата. Орален Наводнувач На Полнење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката