Гиткин-Безбеден Премин-Винил

Гиткин-Безбеден Премин-Винил

DEN 576.00

Достапност

Ограничен винил лп притискање. Снимен во неговото домашно студио Во Њу Орлеанс, Безбеден Премин прикажува нова серија на веднаш ангажирање, постојано задоволувачки намалувања, почнувајќи од сурфање егзотика (Цитат;Мачка Nipquot;) до вулгарни стопери на патиштата (цитат;Будали Златен Цитат; И цитат;На Drivequot;) до сонувачки вокални намалувања;Стапало Чекори; И цитат;Држете Го финале на "безбеден Премин";. Познат по својот стил на гумбо, Гиткин беспрекорно црпи Од Блуз, соул, латински И Фанк Гиткин - Безбеден Премин - Винил.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката