БРИТ Реге Влажна Сува Подлога

БРИТ Реге Влажна Сува Подлога

DEN 2.00

Достапност

Традиционално е да се користи обична џогер за сушење на надземните и вертикалните површини, но џогерот едноставно не е најдобриот избор. Најдоброто решение е новата Реге Подлога НА СТАР БРИТ. Оваа иновативна нова алатка е направена од истиот густ абсорбентен микрофибер материјал како Реге Мит, Реге Џогер и Реге Сунѓер, така што апсорбира вода без гребење стакло, фиберглас, полирани метални површини или дури и деликатни проѕирни пластични куќишта. Ова го прави идеален начин за сушење на надземните трошоци на бродот, тешко достапни надворешни области, прозорци, големи влошки за сонце и места за седење и многу повеќе. Кога реге подлогата ќе се засити, едноставно олабавете ја врвката за влечење за да ја отстраните подлогата од триаголната пластична основа за да можете потоа лесно да ја исцедите и да ја отстраните водата. Потоа, повторно инсталирајте ја реге рампата на основата, цврсто затегнете ја практичната врвка за влечење и повторно се сушите.Новата Реге Подлога НА СТАР БРИТ; дел од реге семејството на решенија за нега НА чамци ОД СТАР БРИТ иновативна алатка која повторно го измислува процесот на сушење на брод. Прицврстува НА ѕвезда БРИТ продолжување на рачката за лесно сушење на надземни или други тешко достапни области.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката