Ветрот Не Оди Фенерче

Ветрот Не Оди Фенерче

DEN 239.84

Достапност

краток опис не е достапен Должина На Сечилото : 12 во. Ширина на сечилото : 9-1/2 во. Должина на рачката : 30 инчи. Материјал На Сечилото : Кален Челик . Рачка Материјал : Северна Белаoodвуд . Сечилото Точка Стил : Плоштад . Тип На Сечилото : Отворете Го Грбот . Должина на штекерот : 11 инчи. Посебни Карактеристики : Со Челик И Дрво Д-Зафат, Чекор Напред И Двојна Занитвам . Употреба : За Пренос На Тежок И Лабав Материјал.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката