Аосија Гимнастика Шорцеви За Девојки Балетски Танц Шорцеви За Девојки Метални Танцови Шорцеви Искра Танц Превртување Атлетски Шорцеви За Деца Девојки

Аосија Гимнастика Шорцеви За Девојки Балетски Танц Шорцеви За Девојки Метални Танцови Шорцеви Искра Танц Превртување Атлетски

DEN 287.84

Достапност

Удобен wear Ideal За Dancekids Топла панталони црна/Виолетова/Розова/Црвена/Роза Црвена/Синоеластициран Материјал За Половината : 80% Полиестер+20% Спандексани Прашања ве молиме не двоумете Се да контактирате us Size Детал : ГОЛЕМИНА Половината Колков 110 48-51cm/19-20"" 53-58cm/21-23"" 120 51-53см/20-21"" 58-64см/23-25"" 130 53-58см/21-23"" 63-69см/25-27"" 140 58-64СМ/23-25"" 68-74см/27-29"" 150 66-71см/26-28"" 76-81см/30-32""пријателски Совети : Големината Се Мери Со Раце, Ве Молиме Дозволете Мала Грешка Во Мерењето. Бојата на фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ поради прикажување на бои на различни монитори.Вклучен пакет : 1x танц шорцеви овие сјајни гимнастички шорцеви главно се изработени од квалитетна полиестерска и спандекс ткаенина, сигурна и трајна, пријателска за кожата, мека и удобна за носење, не е лесна за бледнеење или кршење, се перат и се применуваат долго време. Идеален за Свечени и Неформални Прилики : овие сјајни шорцеви може да се применат во различни формални и неформални ситуации, како што се танц, балет, навивање, часови по јога, гимнастика, тренинг и така натаму. Сјаен Изглед : овие танцови шорцеви за девојки прифаќаат сјаен дизајн, светли и нежни, полни со стилски чувства, што ве прави пошармантни и попривлечни при изведување, покажувајќи го вашиот личен стил и вкус. Повод : Совршен За танц, гимнастика, фитнес, балет, игротека, јога. Материјал : 80% Полиестер+20% Спандекс. Широка употреба за : овие трико за гимнастика се погодни за различни прилики, како што се танц, балет, навивање, спортска или јога класа, гимнастика, облекување и други прилики, без разлика дали се во свечени или неформални прилики, што ве тера лесно да го привлечете вниманието на другите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката