Ранчо Рс Рс Амортизер Одговара избери: 1997-ДОЏ ДАКОТА, 1999-ДОЏ ДУРАНГО

Ранчо Рс Рс Амортизер Одговара избери: 1997-ДОЏ ДАКОТА, 1999-ДОЏ ДУРАНГО

DEN 2.00

Достапност

Одликувајќи се со уникатен, ексклузивен систем за вентилирање и напредна функционалност на компресија, rancho® rs5000 X SHOCKS обезбедува подобрено целокупно ракување и перформанси на и надвор од патот. ПОДОБРЕНО РАКУВАЊЕ и ПЕРФОРМАНСИ Вкрстената технологија со ексклузивен систем за вентили за враќање и напредната фаза на компресија го подобрува целокупното ракување и перформанси на и надвор од патот. ГО МИНИМИЗИРА ГРУБОТО возење Ексклузивниот Прогресивен Вентил за Вклучување е прилагоден за секое возило за да помогне да се намалат почетните влијанија при мали брзини и да се минимизира грубото возење. СИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ Се Одликува со нитро-карбуризирана клипна прачка од 16мм за да се спротивстави на гребнатини и корозија, двојно заварени јамки во областите на стрес, синтеруван железен клип од 35мм за зголемен структурен интегритет и заштитна чизма од поливинил. Дополнителни Функции Заврши : Насликани.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката