Шампон За Коса Со Брава Во Боја Викада Негување Зачувување На Бојата Негување Регенератори Сребрено Сива Боја

Шампон За Коса Со Брава Во Боја Викада Негување Зачувување На Бојата Негување Регенератори Сребрено Сива Боја

DEN 720.00

Достапност

Шампон за Коса Со Брава во боја викада Негување Зачувување На Бојата Негување Регенератори Сребрено Многу Сиво Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Содржина На Шампон : 300млпроизвод Ефикасност : брава Во Боја, фиксација на боја,поправка на боинструкции : како и обично, земете соодветна количина на влажна коса, истријте ја пената и оставете 10-15 минути да се измие со вода.Ако вашата коса е мрсна и валкана, повремено можете да ја користите со обичен шампон. Пакет Листа : 1 х Шампон Забелешка : 1. Овој производ главно се користи за заштита на бојата за изветвена коса, а не за боење на косата 2. Ова е исто така шампон, кој има ефект на чистење на скалпот. Може да го допре скалпот и да го користи секој ден. 3. Нема потреба да користите обичен шампон за време на употребата, тоа ќе влијае на ефектот на заштита на бојата. И ја заклучува бојата, ја одржува косата влажна и хидролизираниот протеин од пченица го зголемува сјајот на косата, а растителните амино киселини ја хранат обоената коса. За пржена коса по боење, содржи различни есенции за кондиционирање за да ја нахрани косата и влагата и хранливите материи потребни за косата. Тоа може нечистотијата на скалпот и да спречи пожолтување на косата по боење. Таа е направена од здрави и безбедни растенија екстракти, не-и може да се користи со доверба. Постојат различни бои за избор за да се задоволат различните потреби.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката