Шеа Влага Мажи Освежувачки Шампон, Оз. од 6

Шеа Влага Мажи Освежувачки Шампон, Оз. од 6

DEN 159.52

Достапност

Луѓето од шамоистура биле изградени за да им служат на обоените мажи. Започнуваме со навлажнување како основа на сѐ што правиме. Нашата формула е наменета за хемијата на вашата коса. Направена со Ветивер и Нероли оваа формула ви носи ревитализирачки чист. Направете ја косата правилно Со Шампон За Освежување На Влага од Шеа. Овој шампон за мажи ја чисти и помага во навлажнување на здравата коса. Направено со природни состојки како Фер Трговија Шеа Путер Ветивер И Масло од Нероли оваа формула помага во навлажнување и заштита на вашата коса. Уште подобро нашите шампони се направени без сулфати без парабени без минерално масло и без употреба на тестирање на животни. Овој шампон е формулиран за заштита од сувост, оставајќи ја вашата коса да се чувствува навлажнета и освежена. За употреба истурете голема кована количина На Освежувачки Шампон За Мажи Од Шамоистура во вашата дланка. Масирајте во косата и скалпот за да работите во пена. Исплакнете темелно и завршете Со Срамежливи Мажи Длабок или лесен Регенератор за мажи во зависност од вашата фризура или текстура. Најдобро се користи како комбинација на шампон и регенератор. Завршете ја вашата рутина за чешлање со Целата Шеа Влага Мажите нега на коса и нега на брада се движи. Овој освежителен шампон за мажи добро се комбинира или со нашиот лесен Регенератор за помека виткана коса или Со нашиот Длабок Регенератор за длабока хидратација за погруба поцврста завиткана коса. МАЖИТЕ ОД ШАМОИСТУРА БИЛЕ ИЗГРАДЕНИ ЗА ДА ИМ СЛУЖАТ НА ОБОЕНИТЕ Мажи Овој Освежителен Шампон е дизајниран за хемијата на вашата коса. ЗЕМЕТЕ ХИДРАТАНТНО ЧИСТЕЊЕ Направено со Ветивер и нероли. овој освежувачки шампон ви носи ревитализирачки чист. ПРИРОДНА ДОБРИНА Машките Производи Се направени без Сулфати. нема парабени. нема минерално масло и без употреба на тестирање на животни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката