Надвор Од Страницата Мдф Сенка Бо Полица, 9.75 7 2.25

Надвор Од Страницата Мдф Сенка Бо Полица, 9.75 7 2.25

DEN 2.33

Достапност

Користете ја сопствената креативност и украси за да ја претворите оваа кутија за комунални услуги во прекрасно парче за вашиот дом. Надвор Од Полицата На Кутијата За Сенки Мдф, 9,75" х 7" х 2,25" : кутијата МДФ е празно платно што чека да се трансформира и прилагоди за да одговара на секој декор. Овој пакет содржи Еден 9-3/4" х 7" х 2-1/4" Сенка Кутија Себе. Потребно е собрание. Цвета и украси не се вклучени. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката