Остин Чедар Сирење На Сирење Сендвич Крекери, 27. Оз, Брои

Остин Чедар Сирење На Сирење Сендвич Крекери, 27. Оз, Брои

DEN 0.33

Достапност

Додадете вкусен поттик за секоја пригода за грицкање Со Остин Чедар Сирење на крекери за сендвичи со Сирење. Овие крцкави, вулгарни крекери за сендвичи се направени со неодоливо кремасто полнење, копнежлив вкус на сирење чедар и посипете сол. Остин чедар сендвич крекери обезбедуваат задоволство од грицкање за секоја пригода, без разлика дали само се дружите низ куќата или се подготвувате да излезете на возбудлива екскурзија; земете ги заедно со вас како концерт на отворено, додека пешачите или кампувате или за време на играта. Нашите крекери се погодно спакувани за да одговараат на вашиот нон-стоп начин на живот, што го олеснува од кога било да спакувате закуска за сите видови зафатени, моменти во движење. Слободно додадете неколку крекери на спакуван ручек, скријте ги во вашата торба за заслужена пауза на работа, уживајте во нив за време на долго патување или како закуска без напор додека извршувате обврски. Полица-Стабилна/ Амбиент. Јајце-Слободно Сирење Чедар На Крекери За Сендвичи со Сирење, 27,6 мл, 20 Брои : Направени со квалитетни состојки, сендвич крекери Со Сирење Остин чедар се вкусно, вулгарно уживање и за деца и за возрасни; Полица-Стабилна/ Амбиентална. Вкусно и вулгарно полнење слоевито помеѓу крцкави крекери за сендвичи за задоволувачко искуство со солена закуска. Направено со вкусни состојки; Кошер Млечни Производи; Содржи пченица, млеко, кикирики и соја состојки. Складирајте ја домашната оставата, чајната кујна, држете ја при рака во канцеларија и чувајте ја во кутија за ручек, ранец или торбичка; храна подготвена за патување. Вклучува еден, 27.6 мл вредност големина послужавник содржи 20, 1.38 мл пакувања на сендвич крекери; Спакувани за свежина и одличен вкус. Без Јајца.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката