Милско Мичиген Седиште За Сите Временски Услови Со Потпирачи За Раце - Црно, Модел Бр. В-930

Милско Мичиген Седиште За Сите Временски Услови Со Потпирачи За Раце - Црно, Модел Бр. В-930

DEN 2.67

Достапност

Водоотпорно, беспрекорно обликувано седиште има дренажа на вода за употреба во сите временски услови. Ослободувањето на рачката ви овозможува да го прилагодите седиштето напред или назад. Преклопени потпирачи за раце, исто така. Седиштето е одлично за повеќето апликации за индустриска, комерцијална и земјоделска опрема. Димензии : 19.38 во.W x 23.13 во.Д х 21.75 во.Шаблони за Монтирање : 8 инчи х 11 1/2ин. и 11 1/4во. х 11 1/2ин. Црно. Прилагодлив : Да, Боја : Црна отпорна На Корозија, целосно водоотпорна Винилна обвивка Надворешниот Дијаметар На Раката Се Потпира : 24 инчи. Ние го користиме нашето искуство и експертиза за сите наши производи за да обезбедиме најдобри во индустријата сите наши производи имаат премиум компоненти и се поддржани од најдобриот тим во индустријата Сите производи се конструирани, склопени и тестирани во САД, им веруваме на милиони луѓе за специјализирани производи за да ги задоволат нивните потреби каде што живеат, работат И Играат Карактеристики - Отпорна На Корозија, целосно водоотпорна винилна обвивка - Изработена Во Соединетите Држави Спецификации - Боја Црна Школка Отпорна на Корозија, целосно водоотпорна винилна обвивка - Изработена Во Соединетите Држави Спецификации - Боја водоотпорна винилна обвивка - прилагодлива да - вклучува потпирачи За раце - димензии w x d x h во 20 x 22 34 x 21 34-тежина 35 lbs sku : nrntl695.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката