Изедначи 56oz чиста сапун со течен рака

Изедначи 56oz чиста сапун со течен рака

DEN 0.67

Достапност

Еднаков чист сапун за рака содржи антибактериска формула која помага да се убијат штетни микроби, но е нежно за секојдневна употреба. Еднакво чист сапун за рака : Големината на полнење обезбедува голема вредност. Нежни и благи за секојдневна употреба. Свеж, чист мирис. Помага во борба против микроби.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката