Мисија Метјус Под-Самострел Во Црно Со Про Пакет

Мисија Метјус Под-Самострел Во Црно Со Про Пакет

DEN 431.84

Достапност

Дизајниран да биде точен, тивок, лесен за употреба ПОД-1 постојано обезбедува групи помали од 1" на 100 јарди и има иновативен систем за активирање кој има можност безбедно да се де-петел со притискање на копче. Се одликува со компактна рамка и изградена со висококвалитетни материјали. Брзина : 350 fps, Тежина : 7,5 фунти., Нацртајте Тежина 200 килограми., Повлекување на активирањето : 3,4 килограми., Мозочен Удар : 13.75", Должина : 30.25", Ширина 10.7" петел 13.8 " отклучен. Про Комплет вклучува HAWKE XB-1 1, 5x32 SR Гравирани Ретикула Променлива брзина 2-Боја Осветлени опсег со натпревар одделение прстени, 3 мисија завртки, MX-3 треперат, Петел Помош, Железнички Подмачкување и случај.Дизајниран да биде точен, тивок, лесен за употреба;Иновативен систем за активирање кој има можност безбедно да се де-петел со притискање на копче;компактна мисија на рамката, нова ставка, реквизит.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката