Дизајн увоз на салфетка со ленти од пеперминт, сет од 6

Дизајн увоз на салфетка со ленти од пеперминт, сет од 6

DEN 2.00

Достапност

Карактеристики. Дизајн увоз COS33170 салфетка од ленти од пеперминт, сет од 6. Материјал : 100% памук. Земја на потекло : Индија. Салфетки на DII се главен дел за секоја кујна, појадок ќош и трпеза за вечера . Создадете координирана табела со леснотија со тоа што ја облекувате масата со некои од висококвалитетни салфетки на DII. Употреби : Декоративно поставување на табели. Вклучува : сет од 6 салфетки. Секоја од салфетки во овој сет од 6 салфетки мерки 20x20 ". Направени од 100% памук, тие се лесни за грижа бидејќи се машини што се мијат . Малите акценти како нашите салфетки обезбедуваат суптилно и софистицирано влијание врз вашиот дисплеј за јадење. Изработени од природни влакна, нашите салфетки може да бидат поставени лево од полнач или да се преклопат елегантно и да се постави центар на садови за вечера за таблети, сигурни дека ќе импресионира! За издржливост. DII нуди прекрасни производи за дома, вклучително и тематски прстени за салфетки, тркачи на табели со табели и чаршафи. Кликнете на врската DII на горниот дел од страницата за да ги истражите нашите колекции или пребарување на врвовите на табелата DII.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката