Нето, Брзо Склопување Полиестерска Телескопска Мрежа Цврста За Риби За Пчели

Нето, Брзо Склопување Полиестерска Телескопска Мрежа Цврста За Риби За Пчели

DEN 359.84

Достапност

Нето, Брзо Склопување Полиестерска Телескопска Мрежа Цврста За Риба За Спецификација На Пчели : Тип На Ставка : Нетматеријал : Полиестер, Нерѓосувачки Челик Максималната Должина на Истегнување На Прачката : Прибл. 150см / 59.1 внатрешна Длабочина : Прибл. 60см / 23.6 Внатрешен Дијаметар На Главата : Прибл. 35см / 13.8 Ингрос Тежина : 280гр/9.9 Мл Пакет Листа : 1 х Нет1 х Фиксна Рамка1 х Прачка Забелешка : ве Молиме дозволете некоја грешка поради рачно мерење. РАЧКА што СЕ ПОВЛЕКУВА : Телескопската мрежа има надградена телескопска рачка што се заклучува на место, останува продолжена и не се користи кога се користи. Нето : мрежата има мали дупки, така што дури и малите инсекти не можат да летаат надвор, а длабочината на мрежата се користи за да се избегнат пеперутките и инсектите да летаат надвор. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : мрежата е погодна за фаќање различни пеперутки, вилински коњчиња, лилјаци, риби, птици, пчели и други инсекти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката