Џекал РИБОЛОВ ПЕТАРДА 3 8OZ BLKBCK CHAR Зуи Мамки [JFCRA38-BLBC]

Џекал РИБОЛОВ ПЕТАРДА 3 8OZ BLKBCK CHAR Зуи Мамки [JFCRA38-BLBC]

DEN 0.67

Достапност

Зуењето На ПЕТАРДАТА Чакал е за правење големи звуци на пукање на врвот на водата. Двата реквизити се дизајнирани да се удираат едни со други, создавајќи атрактивен звук на пукање и испраќа ударни бранови што одекнуваат во водата за да предизвикаат агресивни каснувања од реакција! ПЕТАРДАТА брзо станува едно од најсмртоносните оружја во риболовот со бас! Два реквизит дизајн емитува атрактивни ударни бранови и пукање звук.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката