Баз Бомба Холографски, #2.5, Сребро

Баз Бомба Холографски, 2.5, Сребро

DEN 276.80

Достапност

Баз Бомба води пакет во мамка дизајн и иновации, заедно со висок квалитет по разумна цена. Уникатните звучни способности на оваа жига и непредвидливото трепкачко дејство ги привлекуваат и нервираат сите риби, големи и мали, незаситно да удираат. Секоја мамка Со Зуи-Бомби вклучува кука за високи тонови и гумен браник. Упатствата се вклучени на секој пакет. Баз Бомба Холографски, #2.5, сребро : 2.5 " должина. Единствена звучна способност и непредвидлива трепкачка акција за привлекување на најнезаситните риби. Користете добра цврста шипка од 7' и средна до голема ролна за предење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Зум Гуштер, 6
  • Новак

Зум Гуштер, 6

DEN 2.33

Зум Мамка 6Инчен Гуштер МамкаПакет на 9 (Сафир Сина) 057460 ЗУМ МАМКА КОПРОДУКЦИИ.Гуштерите за Зумирање се о�

3Д МИНОУ 3-1 2
  • Новак

3Д МИНОУ 3-1 2

DEN 351.20

КРИСТАЛНИОТ 3Д Миноу ќе му даде на риболовецот на солена вода различни опции за фаќање риби во големина �