Спро Бронзена Жаба Џуниор Полноќ Вокер

Спро Бронзена Жаба Џуниор Полноќ Вокер

DEN 271.84

Достапност

Бронзената Жаба 60 е дизајнирана од Елитната Серија Б. А. С. Риболовецот Дин Рохас. Бронзената Жаба 60 има вистински став и е послаба, злобна верзија на својот голем брат. Телото е редизајниран за да се зголеми односот кука-до. Бронзената Жаба 60 може да се лови и на опрема за предење и на фрлање мамка од кој било риболовец, без оглед на нивото на нивната вештина. Бронзената Жаба 60 доаѓа Со леплива Остра ГАМАКАЦУ ЕВГ Двојна кука и е достапна во низа бои за да ја покрие секоја ситуација. Бронзената Жаба 60 е дизајнирана од Елитната Серија Б. А. С. Риболовецот Дин Рохас. Бронзената Жаба 60 има вистински став и е послаба, злобна верзија на својот голем брат. Телото е редизајниран за да се зголеми односот кука-до. Бронзената Жаба 60 може да се лови и на опрема за предење и на фрлање мамка од кој било риболовец, без оглед на нивото на нивната вештина. Бронзената Жаба 60 доаѓа Со леплива Остра ГАМАКАЦУ ЕВГ Двојна кука и е достапна во низа бои за да ја покрие секоја ситуација.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

3Д МИНОУ 3-1 2
  • Новак

3Д МИНОУ 3-1 2

DEN 351.20

КРИСТАЛНИОТ 3Д Миноу ќе му даде на риболовецот на солена вода различни опции за фаќање риби во големина �